Відкриття олімпіади з інформаційних технологій: у новому форматі та з новими технологіями

21 лютого у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, яке проходило у режимі відеоконференції. У студії для проведення вебінарів були присутні учні-учасники та керівники команд зональної точки м.Хмельницького, члени журі, оргкомітет та спонсори олімпіади. Учасники змагань з інших п’яти зональних точок, які знаходились у містах Шепетівці, Кам'янці-Подільському та Старокостянтинові, а також у смт. Ярмолинці та Теофіполь, могли спостерігати відкриття через систему проведення вебінарів Adobe Connect.
Розпочалось відкриття з вітального слова О.Дутковської, методиста НМЦ розвитку закладів освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Також виступив голова журі олімпіади, професор кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці Хмельницького національного університету, доктор економічних наук П.Григорук. Начальник центру обслуговування абонентів ТОВ Інтертелеком Н.Буднецька розповіла про напрямки діяльності компанії та представила призи, які будуть вручені переможцям за результатами олімпіади. В.Ребрина, завідувач НМЦ викладання інформатики, ІКТ і дистанційного навчання Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ознайомив учасників з особливостями організації роботи І туру олімпіади. Після відкриття учні розійшлись по аудиторіях для виконання олімпіадних завдань, а керівники команд, члени журі мали змогу спостерігати за їх роботою через систему проведення вебінарів Adobe Connect, де демонструвалось пряме включення з усіх аудиторій зональних точок області, у яких працювали учасники. Більше світлин.
Відкриття олімпіади з інформаційних технологій: у новому форматі та з новими технологіямиВідкриття олімпіади з інформаційних технологій: у новому форматі та з новими технологіямиВідкриття олімпіади з інформаційних технологій: у новому форматі та з новими технологіями