18 січня 2014 року на Хмельниччині розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Для 105 учнів-учасників олімпіади з історії та керівників команд радо відкрив двері НВК №9 міста Хмельницького, де їх вітала богиня історії Кліо і учні здійснили віртуальну міні-подорож історичними регіонами Поділля. Конкурсантів підбадьорили вітальним словом члени оргкомітету олімпіади проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти — Вашеняк І.Б. та провідний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Луценко В.В. Добрим прикладом учасником цього року на олімпіаді був переможець Міжнародної олімпіади з історії 2013 року – Запоточний Олександр.
Цього ж дня у Хмельницькій спеціалізованій загально освітній школі І-ІІІ ступенів №12 змагалися юні фізики. Оргкомітет вказав на важливість природничо-математичних дисциплін на сучасному етапі розвитку освіти і науки. Співголова оргкомітету Попик О.Ф. офіційно розкрив пакет завдань для учасників і побажав перемоги усім 114 учням-представникам з усіх куточків Хмельницької області.
19 лютого в Хмельницькому спеціалізованому ліцеї-інтернаті відбулася 44 обласна олімпіада з української мови та літератури, в якій взяло участь 112 учнів 8-11 класів шкіл області. Відкриття олімпіади відбулося о 9.00. З вітальним словом до учасників звернувся проректор ХОІППО Войтенко В.І. Про порядок роботи, виконання завдань, роботу журі розповіла голова журі Мельникова С.І. Від 10.00 до 14.00 учні працювали над виконанням завдань.
Результати робіт учасників олімпіади розміщені на обласному сайті підтримки обласних олімпіад.
18 січня 2014 року на Хмельниччині розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 18 січня 2014 року на Хмельниччині розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 18 січня 2014 року на Хмельниччині розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 18 січня 2014 року на Хмельниччині розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 18 січня 2014 року на Хмельниччині розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 18 січня 2014 року на Хмельниччині розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад