Про учнівські предметні олімпіади

Серед інтелектуальних учнівських змагань найпочесніше місце традиційно посідають учнівські предметні олімпіади, які виявляють індивідуальність, природну обдарованість, талант кожного школяра, і є своєрідним індикатором стану роботи з обдарованими дітьми.
Щорічно майже 70 тис. школярів нашої області є учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад різних етапів.
Відповідно до наказу управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від «05» вересня 2012 р. № 549-но «Про проведення учнівських олімпіад з базових навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році» у січні-лютому 2013 року проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 20 навчальних предметів, зокрема: педагогіки і психології, географії, історії, фізики, хімії, математики, біології, інформатики, інформаційних технологій, англійської, німецької, французької мов, української мови та літератури, екології, російської мови та літератури, астрономії, основ економіки, трудового навчання, основ правознавства, фізичної культури і спорту.
Олімпіади з біології, екології, хімії, трудового навчання, педагогіки та психології, фізичної культури і спорту передбачали проведення теоретичного і практичного турів.
До роботи у складі журі були залучені науковці вищих навчальних закладів, методисти інституту післядипломної педагогічної освіти, кращі педагоги області.
У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 1616 учнів, з яких 710 стали переможцями ( диплом І ст. - 68 учасників, ІІ ст. – 190 учасників, ІІІ ст. – 452 учасники), що становить 43,9 % від загальної кількості учасників.
Для участі в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін визначено 72 переможці: 7 із них - із сільських та селищних шкіл, 58 - із міських шкіл, 7 – з команди обласних ліцеїв.
У березні-квітні 2013 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.
Бажаємо усім учасникам натхнення, успіхів та перемоги!