Повертаються з перемогою!
31 березня 2016 року завершилася V Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій, вирішальний етап якої проходив у м. Черкасах. Вітаємо всіх учасників, які представляли Хмельниччину та вибороли призові місця:
– Свіжака Віктора Вячеславовича, учня 11 класу НВК №10 м. Хмельницького (диплом І ступеня);
– Лаврентія Артема Анатолійовича, учня 11 класу Хмельницького колегіуму ім. В.Козубняка (диплом ІІ ступеня);
– Кучіну Анастасію Олександрівну, ученицю 11 класу НВК №10 м. Хмельницького (диплом ІІІ ступеня);
– Родича Андрія Олександровича, учня 11 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області (диплом ІІІ ступеня);
– Шпичко Анастасію Валентинівну, ученицю 10 класу гімназії №2 м.Хмельницького (диплом ІІІ ступеня);
– Авсієвича Володимира Руслановича, учня 7 класу гімназії №2 м.Хмельницького (диплом ІІІ ступеня).
Велика подяка вчителям, керівнику, тренерам команди: Савіцькій Оксані Вікторівні, вчителю інформатики НВК №10 м. Хмельницького; Стукаловій Ірині Володимирівні, вчителю інформатики Хмельницького колегіуму ім. В.Козубняка; Шевчуку Олександру Олексійовичу, вчителю інформатики Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області; Савіцькому Олегу Миколайовичу, вчителю інформатики гімназії №2 м. Хмельницького; Гриб Гаяне Анатоліївні, вчителю інформатики Старокостянтинівської гімназії імені героя України Сергія Михайловича Бондарчука; Григоруку Павлу Михайловичу, професору кафедри автоматизованих систем та моделювання в економіці Хмельницького національного університету, доктору економічних наук.
![Повертаються з перемогою! Повертаються з перемогою!](/uploads/posts/2016-04/thumbs/1459524576_img_0949.jpg)
![Повертаються з перемогою! Повертаються з перемогою!](/uploads/posts/2016-04/thumbs/1459524587_img_1032.jpg)
![Повертаються з перемогою! Повертаються з перемогою!](/uploads/posts/2016-04/thumbs/1459524576_img_1039.jpg)
– Свіжака Віктора Вячеславовича, учня 11 класу НВК №10 м. Хмельницького (диплом І ступеня);
– Лаврентія Артема Анатолійовича, учня 11 класу Хмельницького колегіуму ім. В.Козубняка (диплом ІІ ступеня);
– Кучіну Анастасію Олександрівну, ученицю 11 класу НВК №10 м. Хмельницького (диплом ІІІ ступеня);
– Родича Андрія Олександровича, учня 11 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області (диплом ІІІ ступеня);
– Шпичко Анастасію Валентинівну, ученицю 10 класу гімназії №2 м.Хмельницького (диплом ІІІ ступеня);
– Авсієвича Володимира Руслановича, учня 7 класу гімназії №2 м.Хмельницького (диплом ІІІ ступеня).
Велика подяка вчителям, керівнику, тренерам команди: Савіцькій Оксані Вікторівні, вчителю інформатики НВК №10 м. Хмельницького; Стукаловій Ірині Володимирівні, вчителю інформатики Хмельницького колегіуму ім. В.Козубняка; Шевчуку Олександру Олексійовичу, вчителю інформатики Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області; Савіцькому Олегу Миколайовичу, вчителю інформатики гімназії №2 м. Хмельницького; Гриб Гаяне Анатоліївні, вчителю інформатики Старокостянтинівської гімназії імені героя України Сергія Михайловича Бондарчука; Григоруку Павлу Михайловичу, професору кафедри автоматизованих систем та моделювання в економіці Хмельницького національного університету, доктору економічних наук.
![Повертаються з перемогою! Повертаються з перемогою!](/uploads/posts/2016-04/thumbs/1459524576_img_0949.jpg)
![Повертаються з перемогою! Повертаються з перемогою!](/uploads/posts/2016-04/thumbs/1459524587_img_1032.jpg)
![Повертаються з перемогою! Повертаються з перемогою!](/uploads/posts/2016-04/thumbs/1459524576_img_1039.jpg)
![Повертаються з перемогою! Повертаються з перемогою!](/uploads/posts/2016-04/thumbs/1459524627_img_1048.jpg)