Загальні правила на сайті

Загальні правила поведінки на сайті:

Розпочнемо з того, що на сайті спілкується велика кількість людей, різних релігій та поглядів, і всі вони являються повноправними користувачами нашого сайту, ото ж якщо ми хочемо щоб ця спільнота людей дотримувалась певних правил. Ми наполегливо рекомендуємо дочитати дані правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт больш цікавим і організованим.

Розпочнемо з того, що на нашому сайті потрібно вести себе поважливо до всіх користувачів сайту. Не потрібно образ по відношенню до участників, це завжди зайве. Якщо є претезнії - звертайтесь до Адмінів або Модераторів (скористуйтесь особистими повідомленнями). Образи інших користувачів вважається одним з найважчиш порушень і строго наказується адміністрацією сайту. У нас строго забороняється расизм, релігійні та політичні вислови. Наперед висловлюємо вам подяку за розуміння і за бажання зробити наш сайт більше ввічливим і дружнім.

На сайті заборонено:

- повідомлення, які не відносяться до змісту статті
- образи та погрози на адресу відвідувачів сайту
- в коментарях забороняється висловлювання, які містять ненормативну лексику, принижуючі людську гідність, розпалюючі міжнаціональну ворожнечу
- спам, а також реклама будь-яких товарів та послуг, іншихих ресурсів, ЗМІ або подій, які не були узгоджені та змодеровані адмінстраторами сайту

Давайте будемо поважати один одного та сайт, на який Ви та інші відвідувачі заходять поспілкуватися та висловити свою думки.
Адміністрація сайту залишає за собою право знищувати коментарі або їх частину, якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил вам може бути дане попередження. В деяких випадках може бути бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністратору.

Образа адміністраторів або модераторів також карається баном - поважайте чужу працю!