Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії у м. Хмельницькому

Відповідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України й Національної академії педагогічних наук України від 22 лютого 2013 року № 183 Про проведення ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2012/2013 навчальному році
з 24 по 28 березня 2013 року у місті Хмельницький проходитиме ІV етап ХVІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
Заїзд учасників олімпіади 24 березня[/b]. Відкриття заходу відбудеться 24 березня 2013 р. о 16-00, закриття – 28 березня 2013 р. о 10-00. Від’їзд команд 28 березня 2013 р.

Заявки на участь в олімпіаді просимо надсилати за адресою:[b]
29000 м.Хмельницький, в. Озерна, 14, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти , e-mail: hmoippo@i.ua та g_kents@ukr.net
Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі заміни учасників команди з будь-яких причин, слід мати при собі оригінал зміненої заявки, завіреної у визначеному Положенням порядку.
Для організації зустрічей та розміщення команд, членів оргкомітету і журі просимо до 18 березня 2013 р. повідомити за вказаними телефонами чи адресами наступні дані: дату і час прибуття команди, вид транспорту, номер потяга чи маршрут автобуса; прізвище, ім’я, по батькові керівника(ів) команди; кількісний склад (у розрізі класів), стать учасників та керівника(ів) команди; аналогічні дані про членів оргкомітету та журі.
Звертаємо Вашу увагу на дотримання чисельності, пропорційності складу команд, визначених рейтингом. Просимо придбати квитки на зворотний шлях.
Для оперативного здійснення належного документообігу олімпіади:
1. Кожен керівник команди повинен мати з собою:
 паспорт та копію його відповідних сторінок;
 звіт та заявку на участь в олімпіаді.
2. Кожен учасник олімпіади повинен мати з собою:
 паспорт або свідоцтво про народження та копії їх відповідних сторінок;
 учнівський квиток та довідку з повною правильною назвою навчального закладу, завірену печаткою;
 медичні довідки (індивідуальні), завірені печаткою лікувального закладу, про відсутність інфекційних хвороб та контактів з інфекційними хворими;
 копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера на кожного члена команди.
3. Кожен член журі повинен мати:
 паспорт та копію його відповідних сторінок;
 копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
 копії документів про вищу освіту, вчений ступінь та звання.
Реєстрація та проживання учасників олімпіади відбуватиметься у приміщенні Хмельницького обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки за адресою Озерна, 14. Проїзд від залізничного вокзалу тролейбусом №3, маршрутним таксі №№19, 49 до зупинки «Ліцей».
Проживання членів журі й оргкомітету відбуватиметься в готелі «Енеїда» за адресою: м. Хмельницький, вул. Театральна,8.
Вартість проживання за добу – від 175 до 570 грн. Оплата відрядження членам оргкомітету і журі здійснюється за рахунок установ, котрі відряджають.
Отримати додаткову інформацію про проведення ІV етапу ХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії можна за телефоном (067) 754-75-30 (Кенц Галина Іванівна, завідувач сектору суспільних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти)