Закриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури у м. Хмельницькому

Від імені всього депутатського корпусу Хмельницької обласної ради учасників із завершенням олімпіади з фізичної культури та спорту привітав перший заступник голови ради Віктор Адамський. «Позаду – напружені дні змагань, чесна, спортивна боротьба, хвилювання та радість перемог. Хтось із вас повертається додому з найвищим досягненням, а у когось переможні фініші ще попереду. Але, не зважаючи на результати, кожен із вас став переможцем ще до змагань. Адже ваша участь у такому престижному всеукраїнському спортивному форумі та честь представляти на ньому свої малі батьківщини – це досягнення найсильніших. І кожен з вас вартий найкращих слів вдячності та підтримки. Ми пишаємося вами і я переконаний, що саме ви уже завтра гідно приймите естафету великих перемог і примножите спортивну славу нашої рідної України», - сказав Віктор Романович.
Посадовець подякував всім учасникам та організаторам змагань за високий рівень підготовки та проведення змагань, і запевнив у підтримці талановитої спортивної молоді та сприянні найвищих досягнень.
Дипломи юним спортсменам вручили перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Очеретянко, в.о. ректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Попик, голова журі Сергій Чешейко.
Дипломи І ступеня отримали: Катерина Агафонова, учениця Славутицького ліцею Київської області; Дмитро Олешко, учень Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 Сумської районної ради Сумської області; Сергій Платовський і Юлія Пугач, учні Миколаївського муніципального колегіуму ім.В.Д.Чайки Миколаївської області.
Успішно виступили і посланці Хмельниччини. Дипломами ІІ ступеня відзначено Анастасію Колісецьку, ученицю Хмельницького колегіуму, та Владислава Парфенюка, учня Михайлюцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Шепетівської районної ради.
Переможцям і учасникам вручено пам’ятні призи від спонсорів – обласного відділення Національного олімпійського комітету України, обласної федерації футболу та спортивно-оздоровчого комплексу «СВ-клуб».
Для гостей було підготовлено цікаву пізнавально-розважальну програму – зустрічі з ровесниками у навчальних закладах, екскурсія містом, перегляд виступу юних аматорів сцени.