Закриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури у м. Хмельницькому
![Закриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури у м. Хмельницькому Закриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури у м. Хмельницькому](/uploads/posts/2014-03/thumbs/1395933866_2121.jpg)
![Закриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури у м. Хмельницькому Закриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури у м. Хмельницькому](/uploads/posts/2014-03/thumbs/1395933890_1213.jpg)
Програма олімпіади включала теоретичний і практичний модулі – гімнастику, легку атлетику, волейбол, баскетбол, гандбол, футбол і туризм.
Журі, очолюване вчителем Київської ЗОШ І-ІІІ ст. №78, заслуженим учителем України Сергієм Чешейком, відзначило високий рівень підготовки всіх учасників. Кращих з кращих ушанували на урочистому закритті олімпіади, яке відбулося в актовій залі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.