Дистанційний турнір з інформаційних технологій

Відповідно до проекту наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультет Кібернетики та Український фізико-математичний ліцей спільно проводять перший Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді. Щиро запрошуємо усі навчальні заклади України до участі в цьому Інтернет-змаганні!
Турнір є інтелектуальним змаганням учнів, що проводиться щороку, з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет.
Турнір проводиться на основі досвіду проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з інформатики, фізики та математики.
Основними завданнями Турніру є:
· створення умов для рівного доступу до участі у масових інтелектуальних змаганнях учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, що проживають і навчаються у сільській місцевості та населених пунктах, віддалених від навчальних та наукових центрів;
· впровадження нових форм та методів пошуку обдарованих учнів та створення умов для розвитку їх здібностей;
· подальше вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями;
· забезпечення системного і безперервного протягом року проведення інтелектуальних змагань для обдарованих учнів;
· підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення інформаційних технологій та інформатики в цілому, стимулювання розвитку відповідних інтелектуальних здібностей;
· створення відповідних умов для рівної підготовки учнів усіх навчальних закладів України до заключного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій;
· активізація творчої діяльності вчителів.
В рамках Турніру учні розв'язують олімпіадні завдання з офісних технологій, приймають участь у різноманітних конференціях та вебінарах, які проводять автори завдань та члени журі Турніру.
Дистанційний турнір складається з чотирьох етапів. Перший з них у 2013/2014 році буде проведено 13 грудня (п'ятниця) , розпочнеться він о 15:30. Другий відбудеться наприкінці січня, третій та четвертий - в лютому. Рівень завдань з кожним етапом підвищуватиметься.
Впродовж першого етапу учні розв'язуватимуть 4 завдання, поєднані тематично (комплексний етап), протягом 3 астрономічних годин, розрахованих на виконання в усіх версіях Microsoft Office, не раніше 2003. Учасники повинні прибути на місце написання робіт не пізніше, ніж за півгодини до початку змагання. Завдання вони зможуть завантажити з офіційного сайту турніру itech.bz.ua , там же вони матимуть змогу надіслати свої розв'язки, які одразу шифруватимуться. Перевірка робіт відбуватиметься 14 грудня з 10 по 19 годину членами журі, склад якого невдовзі буде затверджено ректором університету.
Для участі в Турнірі необхідно сформувати заявку від навчального закладу відповідно до зразка та надіслати її до 6 грудня включно у відповідь на цей лист (адреса itech@mail.ua ). Кількість учасників від навчального закладу не обмежується . Вносьте усі дані до заявки ретельно, адже від їх правильності залежить допуск учасників до виконання робіт. У разі відсутності деяких даних заявку прийнято не буде!
Узгоджувальну нараду журі, оргкомітету та координаторів (керівників команд) буде проведено 7 грудня (субота) о 16:00 (дата та час можуть змінитися) за допомогою мережі Інтернет. Будуть обговорені деякі організаційні питання та формат проведення Турніру.
До листа додається проект Положення про Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді, який подано на розгляд ректорату.
Щиро сподіваємось на участь Вашого навчального закладу та навчальних закладів Вашої області.
Усі питання надсилайте у відповідь на цей лист (адреса itech@mail.ua ).

Положення -

З повагою, Григорій Іванович Гогерчак
відповідальний член оргкомітету