Фото з обласної олімпіади з біології
30-31 січня на базі ХОІППО проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. У перший день інтелектуальних змагань 120 учасників олімпіади працювали з тестами та експериментальними задачами. У другий день проходив практичний тур. Учні препарували безхребетних тварин, виготовляли мікропрепарати, розпізнавали та визначали різні біологічні об’єкти. Робота у чотирьох різних лабораторіях нікого не залишила байдужим.
![Фото з обласної олімпіади з біології Фото з обласної олімпіади з біології](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455286975_11.jpg)
![Фото з обласної олімпіади з біології Фото з обласної олімпіади з біології](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455286900_22.jpg)
![Фото з обласної олімпіади з біології Фото з обласної олімпіади з біології](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455286921_33.jpg)
![Фото з обласної олімпіади з біології Фото з обласної олімпіади з біології](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455286933_44.jpg)
![Фото з обласної олімпіади з біології Фото з обласної олімпіади з біології](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455286952_55.jpg)
![Фото з обласної олімпіади з біології Фото з обласної олімпіади з біології](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455286910_66.jpg)