Результати виступу команди Хмельницької області на Всеукраїнській олімпіаді з програмування
![Результати виступу команди Хмельницької області на Всеукраїнській олімпіаді з програмування Результати виступу команди Хмельницької області на Всеукраїнській олімпіаді з програмування](/uploads/posts/2012-03/thumbs/1332943639_p3260012.jpg)
Решта учасників також показали високий результат і при нагородженні 50% учасників, як було у попередні роки, мали б дипломи. Наступного року Глембоцький Владислав, Сорока Дмитро і Савчук Владислав матимуть можливість проявити себе знову. Але для цього потрібно ще дуже наполегливо працювати.
Відповідно до наказу 628 нагородили 50% учасників. Тому ще троє наших учасників стали володарями дипломів ІІІ ступеня: Кондаков Олександр, Сорока Дмитро і Глембоцький Владислав. ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ!
На фото (зліва направо) Березін Дмитро і Франчук Роман.
Керівники команди Вапнічний С.Д., Ребрина В.А.