Протокол засідання журі з інформатики
![Протокол засідання журі з інформатики Протокол засідання журі з інформатики](/uploads/posts/2011-02/thumbs/1297022619_komanda2011.jpg)
6 лютого відбулося засідання журі, на якому підписаний протокол із пропозиціями про нагородження учасників олімпіади. На фото переможці олімпіади, які будуть представляти область на XXIV Всеукраїнській олімпіаді у Черкасах.
Дотаток до протоколу
Роботи учасників
Умови задач
Після дотримання процедури апеляції протокол з результатами буде переданий в оргкомітет для нагородження учасників.