Дистанційне навчання – не завада для здобуття перемог!

У зв’язку з карантинними обмеженнями у 2020/2021 навчальному році не проводились ІІІ і ІV етапи Всеукраїнської олімпіади з біологіїі екології, ІІІ етап Всеукраїнського турніру юних біологів. Однак, навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спільно з ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» та ТОВ «НВП «ЄНАМІН» ініціювали проведення Всеукраїнської учнівської олімпіада «Біологія – наука майбутнього» для учнів 8-11 класів загальноосвітніх  навчальних закладів.
Основними завданнями, що ставили перед собою організатори Олімпіади- це стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення  до навчання у закладах вищої освіти, реалізація здібностей талановитих учнів, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для галузі «Біологія», підвищення інтересу до поглибленого вивчення біології, формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій.
   Олімпіада проводилась у три тури: І тур – відбірковий (дистанційний), ІІ тур – теоретичний (дистанційний), ІІІ тур – практичний (дистанційний). 
Абсолютну перемогу здобув  учень 9 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Омелянчук Владислав, який отримав диплом І ступеня (вчитель біології- Гудкова Н.П., Заслужений вчитель України)!
Призерами олімпіади стали учениця 8 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Савосік Вікторія, яка отримала диплом ІІІ ступеня (вчитель біології- Гудкова Н.П.,
Заслужений вчитель України); учні 11 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради Графова Єлизавета і Проценко Владислав, які здобули дипломи ІІІ ступеня (вчитель біології-Гусак С.Г., вчитель-методист).
 За результатами ІІІ Всеукраїнського конкурсу для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода», що проводиться  за підтримки Міністерства освіти і науки України та Творчого об`єднання «Соняшник» на базі Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України переможцем (диплом І ступеня) у номінації «Здоров’я людини» став Нікітюк Леонід,  учень 9 класу Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського Улашанівської ОТГ Славутського району, який представляв  науково-дослідницьку роботу “Дослідження рівня адаптивних можливостей організму учнів”(вчитель біології-Нікітчук Наталія Григорівна). Леонід отримав   і ексклюзивну статуетку  «Молодість фармації»! 
Висловлюємо щиру подяку вчителям за роботу з обдарованими школярами в умовах дистанційного навчання!