Графік проведення районних/міських олімпіад у 2016-2017 н.р.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2016/2017 н.р.
(ВІДПОВІДНО ДО НАКАЗУ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА № 403-од від 15.09.2016року "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році")

Географія12 листопада 8-11 класи
Трудове навчання 12 листопада 8-11 класи
Математика13 листопада 6-11 класи
Фізика 19 листопада 7-11 класи
Іноземні мови20 листопада 8-11 класи
Історія 26 листопада 8-11 класи
Астрономія 27 листопада 10-11 класи
Українська мова і література 27 листопада 7-11 класи
Хімія 3 грудня 7-11 класи
Біологія 4 грудня 8-11 класи
Інформатика10 грудня 8-11 класи
Мови і літератури національних меншин11 грудня 9-11 класи
Економіка 17 грудня 9-11 класи
Правознавство17 грудня 9-11 класи
Екологія 18 грудня 10-11 класи
Інформаційні технології18 грудня 8-11 класи

Подробнее

Наказ про проведення предметних олімпіад у 2016-2017 н.р.

НАКАЗ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА № 403-од від 15.09.2016 року "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році"
НАКАЗ (з додатками) - Скачать файл: NAKAZ_DON_KHM_2016_OLIMP.zip [330,73 Kb] (cкачиваний: 548)
Подробнее

Наказ про підсумки олімпіад у 2015-2016 н.р.

Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 06.05.2016 № 236-од "Про результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році"

Завантажити наказ з додатками - Скачать файл: na-sayt-pro-pdsumki-olmpad.zip [248,64 Kb] (cкачиваний: 258)
Подробнее

Повертаються з перемогою!

31 березня 2016 року завершилася V Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій, вирішальний етап якої проходив у м. Черкасах. Вітаємо всіх учасників, які представляли Хмельниччину та вибороли призові місця:
Свіжака Віктора Вячеславовича, учня 11 класу НВК №10 м. Хмельницького (диплом І ступеня);
Лаврентія Артема Анатолійовича, учня 11 класу Хмельницького колегіуму ім. В.Козубняка (диплом ІІ ступеня);
Кучіну Анастасію Олександрівну, ученицю 11 класу НВК №10 м. Хмельницького (диплом ІІІ ступеня);
Родича Андрія Олександровича, учня 11 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області (диплом ІІІ ступеня);
Шпичко Анастасію Валентинівну, ученицю 10 класу гімназії №2 м.Хмельницького (диплом ІІІ ступеня);
Авсієвича Володимира Руслановича, учня 7 класу гімназії №2 м.Хмельницького (диплом ІІІ ступеня).
Велика подяка вчителям, керівнику, тренерам команди: Савіцькій Оксані Вікторівні, вчителю інформатики НВК №10 м. Хмельницького; Стукаловій Ірині Володимирівні, вчителю інформатики Хмельницького колегіуму ім. В.Козубняка; Шевчуку Олександру Олексійовичу, вчителю інформатики Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області; Савіцькому Олегу Миколайовичу, вчителю інформатики гімназії №2 м. Хмельницького; Гриб Гаяне Анатоліївні, вчителю інформатики Старокостянтинівської гімназії імені героя України Сергія Михайловича Бондарчука; Григоруку Павлу Михайловичу, професору кафедри автоматизованих систем та моделювання в економіці Хмельницького національного університету, доктору економічних наук.
Повертаються з перемогою!Повертаються з перемогою!Повертаються з перемогою!Повертаються з перемогою!
Подробнее