Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Брянську Маргариту Дмитрівну, ученицю 11-го класу Нетішинської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №2 та учителя Яцюка Миколу Сергійовича (диплом  ІІ ст.);

Балагур Юліану Сергіївну, ученицю 9-го класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей та учителя СлободяникГалину Іванівну ( диплом  ІІІ ст.);

Бакай Катерину Андріївну, ученицю 10-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 та учителя Демчинську Марину Володимирівну (диплом ІІІ ст.).

Подробнее

Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

 З 19 по 23 березня у м.Запоріжжя проходила VІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій. Хмельниччину представляли: Авсієвич Володимир Русланович, учень 9 класу гімназії №2 м. Хмельницького; Миронюк Костянтин Григорович, учень 11 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука; Заєць Аліса Анатоліївна, учениця 11 класу Шепетівського НВК №1; Корнієнко Олександр Віталійович, учень 8 класу Теофіпольського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія" Теофіпольської районної ради Хмельницької області.
Вітаємо учасників, які вибороли дипломи: Авсієвича Володимира Руслановича – диплом І ступеня, абсолютний переможецьМиронюка Костянтина Григоровича – диплом ІІ ступеня.
Дякуємо вчителям, керівнику, тренерам команди: Савіцькому Олегу Миколайовичу, вчителю інформатики гімназії №2 м. Хмельницького; Вапнічному Сергію Дмитровичу, вчителю інформатики Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука; Колісецькому Вілену Івановичу, вчителю інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського»; Кедруну Дмитру Олександровичу, вчителю інформатики Теофіпольського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія"; Гриб Гаяне Анатоліївні, вчителю інформатики Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8; Савіцькій Оксані Вікторівні, вчителю інформатики навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького; Густяку Олегу Михайловичу, вчителю інформатики Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади; Григоруку Павлу Михайловичу, завідувачу кафедри автоматизованих систем та моделювання в економіці Хмельницького національного університету, доктору економічних наук, професору.

Подробнее

Програма XXXVI Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання/технологій

З 25 по 30 березня 2018 року у Кам'янці-Подільському відбуватиметься XXXVI Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання/технологій, на якій учні з усієї України змагатимуться у своїй майстерності.


Програма -  Скачать файл: programa-_olmpada_25-30_kampod.zip [459,79 Kb] (cкачиваний: 55)  

Подробнее

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з екології

 З 13 по 17 березня 2018 р. у Житомирі відбувся ІV етап Всеукраїнської олімпіади з екології.

Двоє наших учасниць отримали дипломи першого ступеня. Вітаємо наших переможців.

Більше інформації за посиланням 

http://prirodahm.blogspot.com/2018/03/blog-post_19.html?m=1


Подробнее

Результати ІІ туру ІІІ етапу VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Результати ІІ туру ІІІ етапу VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій -  Скачать файл: it_olimp_2018_ii-tur_for-site.zip [35,62 Kb] (cкачиваний: 557)  

Завдання ІІ туру -  Скачать файл: zavdannya-ii-tur_2018.zip [5,53 Mb] (cкачиваний: 126)  

Критерії оцінювання -  Скачать файл: kryterii_ii-tur_2018.zip [1,35 Mb] (cкачиваний: 63)  


Увага! Апеляція на результати перевірки завдань ІІ туру примається в письмовій формі (скан-копія заяви учасника з вказанням конкретного завдання та причин незгоди з результатами превірки) на ім'я голови апеляційної комісії Коновалова А.А. протягом однієї доби після оприлюднення результатів на сайті. Апеляції надсилати секретарю на e-mail: v_maksimenko@i.ua .

Подробнее

Результати ІІІ етапу Всеукраїнської (обласної) олімпіади з економіки

Результати ІІІ етапу Всеукраїнської (обласної) олімпіади з економіки у Хмельницькій області.


Відомість -  Скачать файл: vdomst_ekonom_2017.zip [8,01 Kb] (cкачиваний: 450)  

Подробнее